تاريخچه فروشگاه:

فروشگاه اینترنتی فروشنده در سال 86 افتتاح شد و در طی یکسال با استقبال بسیار زیادی مواجه شد

فروشگاه لوازم قنادی تمشک از سال 88 در مشهد مقدس با مدیریت آقای فرامرزی تاسیس شد.

از آنجایی که ایشان به این شغل و هنر علاقه بسیاری داشتند و نیز خود وارد کننده کالا بودند توانستند در مدت بسیار کوتاهی مجموعه بی نظیری از کالاها و ابزار و نیز مواد مورد نیاز در اسن هنر را جمع آوری نمایند.در سال  90 بدلیل کمبود جا به مکان فعلی منتقل شدند و در فروشگاهی به مساحت 85 مترمربع این کار را توسعه دادند.

حال در سال 92 فروشگاه مرکزی با دارا بودن بیش از 2900 قلم کالا و تنوع بسیار بالا تنها لوازم قنادی متنوع و بزرگ و نیز اولین و تنهاترین فروشگاه آنلاین لوازم قنادی بشمار میرود.

با وجود این که بعد از فروشگاه اینترنتی فروشنده چندین سایت دیگر نیز افتتاح شد ولی هیچکدام همانند همانند فروشگاه ما موفق نشد که ملاک ما بر این ادعا مشتریان ما هستند که هم در نظرسنجی ها و هم در مراجعات حضوری این مورد را اعلام می کنند.

امیدواریم که شما را نیز در فروشگاه از نزدیک ملاقات نمائید تا خود شما نیز متوجه صحت گفته هایمان باشید

تخفيفات ويژه براي مشتريان:

اين فروشگاه براي فرهنگ سازي خريد اينترنتي و نيز بالابردن فروش خود اقدام به يکسري امتياز به مشتريان خود نموده است.براي تمام افرادي که از سايت خريد بالاي دو ميليون ريال داشته باشند ارسال کاملا رايگان خواهد بود.و نيز براي مشتريان سايت اينترنتي و نيز فزوشگاه که کپي کارت ملي خود را به ما ارائه دهند , به مناسبت زادروزشان تخفيف 10% را به ايشان تقديم خواهيم کرد

تخفيفات ويژه سر آشپزان فروشگاه :

سايت به تازگي اقدام به ايجاد قسمت آموزشي نموده که در آن قسمت اقدام به آموزش انواع غذاها و نيز شيريني و کيک و شکلات و پيش غذا ها کرده است که به صورت گام به گام و نيز تصويري ميباشد.

ما از هنرمنداني که در طي يک ماه , کمترين يک و بيشترين سه دستور به همراه تصاوير مرحله ايي با کيفيت براي ما ارسال نمايند شامل تخفيف خريد در ماه بعد خواهند شد.هردستور 5% تخفيف را دربر دارد.اين دستورات مستلزم رعايت يکسري شرايط و قوانين است که :

- تصاوير با کيفيت 6 تصوير از مراحل مختلف و نيز يک تصوير از کار نهايي

- در تصاوير نام لوازم قنادي تمشک بايستي روي کاغذ نوشته و در گوشه تصوير ديده شود

- دستورات تا حدالامکان بايستي درست و دقيق باشد و از کاربران که دستورات را اجرا نمايند نظرسنجي خواهد شد.در غير اينصورت نويسنده پاسخگو مي باشد که در اين حالت ادامه همکاري با نويسنده محدود خواهد شد.

- بدليل کثرت دستورات و نيز سرآشپزان , در باره نوع و نام دستور مورد نظر بايستي هماهنگي انجام پذيرد

-به دستوراتي که افراد که در هنگام تهيه , از محصولات و کالاهاي فروشگاه (ملزم نيستيد که از ما خريد کرده باشيد .هدف اطلاع رساني در باره محصول است) استفاده و در تصاوير و توضيحات به گونه ايي توضيح داده شده باشد , در آخر سال به قيد قرعه جوايزي داده خواهد شد.

-افرادي که در طول سال بيش از 24 دستور به ما ارسال نمايند به عنوان سرآشپز ويژه و نيز مربي سايت معرفي خواهند شد.

- سر آشپزاني که بالاي 50 دستور در سال به فروشگاه ارسال و مورد تائيد قرار گرفته باشد , داشته باشند صفحه اختصاصي در سايت جهت قبول سفارشات تعلق خواهد گرفت

- در صورت هرگونه سوال با ما تماس بگيريد 09151059227 فرامرزي